Черкаське обласне управління водних ресурсів

Перейти до змісту

Головне меню
Спартакіада

 

31 травня 2018 року працівники Черкаського облводресурсів відзначили професійне свято День працівників водного господарства в обласному Дорадчому центру с. Леськи.
На свято були запрошені: Начальник управління експлуатації водогосподарських систем, енергозбереження та механізації Держводагентсва Розгон В. А.; Генеральний директор СТОВ «Маїс» Осадчий С.С.; Голова обласної профспілкової організації працівників АПК Горлач Л.В. та Голова Федерації профспілок Черкаської області Шевченко П.В..
Кращих працівників галузі було відзначено грамотами та грошовою винагородою.

  

Також було проведено спартакіаду між обласним та міжрайонними управліннями водного господарства.
У змаганнях з волейболу І місце виборола  команда Тальнівського МУВГ, ІІ місце Лівобережне МУВГ Черкаського облводресурсів, ІІІ місце – Правобережного МУВГ.

 

І місце з   настольного тенісу   посіла команда Тальнівського МУВГ , ІІ місце – Лівобережне МУВГ, ІІІ місце – Черкаське облводресурсів.

І місце з дартсу посіла команда Черкаського облводресурсів , ІІ місце –Правобережне  МУВГ, ІІІ місце – Лівобережне МУВГ .


В змаганнях з шахів І місце отримала команда Лівобережне МУВГ, ІІ місце –  Тальнівського МУВГ, ІІІ місце - Правобережне МУВГ.

В змаганнях з шашок І місце отримала команда Лівобережного МУВГ, ІІ місце – Черкаського облводресурсів , ІІІ місце - Правобережне МУВГ.

 

За підсумками  спартакіади водогосподарників Черкащини з 5 видів змагань кубок за І місце  отримала команда Лівобережного МУВГ , ІІ місце отримала команда Тальнівського МУВГ, ІІІ місце отримала команда Черкаського облводресурсів, кубок за прагнення до перемоги ІV місце отримала команда Правобережного МУВГ
 
Назад до змісту | Назад до головного меню