Черкаське обласне управління водних ресурсів

Перейти до змісту

Головне меню
День Дніпра 2018

 

7 липня 2018 року працівники облводресурсів, Лівобережного та Правобережного міжрайонних управлінь водного господарства відвідали масштабний екологічний захід «День Дніпра - 2018», який було організовано Держводагенством України за підтримки Мінприроди, Регіонального проекту Європейського Союзу «Водна ініціатива плюс» (EUWI+), ПрАТ «Укргідроенерго», AQUAMAN 3.8.

  

  


  


  


  


  


     


Захід проходив під гаслом «Чистий Дніпро починається з тебе». Його головна мета - привернення уваги до головної річки України – Дніпра, її могутності та краси.


В рамках заходу відбувся історичний переплив Дніпра, відео трансляція «Дніпро єднає», кампанія проти застосування пральних порошків, які містять фосфати або фосфонати, виставка дитячих малюнків «Мальовничий Дніпро», виставка фоторобіт «Дніпро різноманітний», виступи творчих колективів, флешмоб «Dnipro-dance», конкурси та розваги для дітей.

    


  

Наші працівники активно приймали участь в конкурсах та отримували заслужені відзнаки та нагороди, зокрема Олексій Овдій став переможцем конкурсу «Дніпро різноманітний».


  

 

 
Назад до змісту | Назад до головного меню