Регіональний офіс водних ресурсів у Черкаській області

Перейти до змісту

Головне меню
Спартакіада

 

21 вересня 2018 року в обласному Дорадчому центрі(с. Леськи) у звя'зку з закінченням поливного сезону відбулася спартакіада серед водогосподарників області. В змаганнях взяли участь працівники Регіонального офісу водних ресурсів у Черкаській області, Лівобережного МУВГ, Правобережного МУВГ та Тальнівського МУВГ.
На свято були запрошені: Директор СТОВ "Домантівське" Демченко О.І. та Голова обласної профспілкової організації працівників АПК Горлач М.В..
Кращих працівників галузі було відзначено грамотами та грошовою винагородою.

  


У змаганнях з волейболу І місце виборола  команда Правобережного МУВГ, ІІ місце Лівобережного МУВГ , ІІІ місце – Тальнівського МУВГ.

 

І місце з   настільного тенісу   посіла команда Тальнівського МУВГ , ІІ місце – Регіонального офісу водних ресурсів, ІІІ місце – Лівобережного МУВГ


І місце з дартсу посіла команда Регіонального офісу водних ресурсів , ІІ місце – Лівобережного МУВГ, ІІІ місце – Тальнівського МУВГ .


В змаганнях з шахів І місце отримала команда Лівобережне МУВГ, ІІ місце –  Правобережного МУВГ, ІІІ місце -Тальнівського МУВГ.В змаганнях з шашок І місце отримала команда Регіонального офісу водних ресурсів , ІІ місце – Лівобережного МУВГ, ІІІ місце – Тальнівського МУВГ .

 

За підсумками  спартакіади водогосподарників Черкащини з 5 видів змагань кубок за І місце  отримала команда Лівобережного МУВГ , ІІ місце отримала команда Тальнівського МУВГ, ІІІ місце отримала команда Регіонального офісу водних ресурсів, кубок за прагнення до перемоги ІV місце отримала команда Правобережного МУВГ
 
Назад до змісту | Назад до головного меню